İndirimli Akaryakıt Anlaşması

Akaryakıt anlaşması ile indirimli fiyatlar üzerinden şirket araçlarınızın akaryakıt ihtiyacını karşılayabilir, tüm akaryakıt masraflarınızı yönetebilirsiniz. Gelişmiş takip sistemleri ile araçlarınızı online olarak her yerden görebilir, performans ölçümü yapabilirsiniz. Taşıt tanıma sistemi kullanan şirketler üzerinde yapılan araştırmalara göre akaryakıt giderleri önceki aylara oranla %15 düşüş gösterir. Şirketinizin en büyük giderlerinden biri olan akaryakıt harcamalarını düşürme imkanına ve akaryakıt tüketimine dair detaylı rapora TEB Eczacı Kart paneliniz üzerinden ulaşabilirsiniz.

akaryakıt anlaşması

Akaryakıt Anlaşması Avantajları

TEB Eczacı Kart aracılığı ile yapmış olduğunuz akaryakıt anlaşması ile şirketinizin akaryakıt tüketim ve yönetimine ilişkin bir çok kolaylık sizi bekliyor.

İndirimli Akaryakıt

TEB Eczacı Kart, akaryakıt dağıtım şirketlerinden indirimli yakıt kullanmanızı sağlıyor. Eczanenize özel hazırlanan sözleşme ile uygun fiyatlarla akaryakıt kullanabilir, giderlerinizi düşürebilirsiniz.

Hızlı Akaryakıt İkmali

Şirket araçlarınız her akaryakıt alımında ödeme yapmayacağı için, hızlı bir şekilde akaryakıt ikmali yapılır. Yapılan alım, sisteme otomatik olarak kaydedilir. Araçlarınızın istasyonlarda harcayacağı zamandan tasarruf sağlamış olursunuz.

Ödeme Kolaylığı

Araçlarınız için yapılan akaryakıt alımları toplu olarak ayda yalnızca 2 defa faturalandırılır. Dilerseniz anlaşmalı bankalarda bulunan hesaplarınız ile otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Muhasebe Kolaylığı

Akaryakıt anlaşması ile her akaryakıt alımında fiş biriktirme, fişlerin takibi, kontrolü ve girişlerinin yapılması için harcanan iş gücünü ortadan kaldırabilirsiniz.

Akaryakıt Tüketiminde Tam Kontrol

Hangi aracınıza nerede, ne zaman ve ne kadar akaryakıt alımı yapıldığını Shell Online Sistemi üzerinden takip edebilirsiniz. Şirketinizin tüm araçlarının akaryakıt tüketimine ilişkin gelişmiş raporlara ulaşabilirsiniz.

Araç Performans Raporu

Araçlarınızın kilometre başına ne kadar akaryakıt harcadığının detaylı raporu ile en iyi performansa sahip araç bilgilerine ulaşabilirsiniz. Operasyonel maliyetlerinizi düşürmek için performansı yüksek olan araçlarınızı daha sık kullanabilirsiniz.

Geniş Hizmet Ağı

TEB Eczacı Kart’ın anlaşmalı olduğu akaryakıt dağıtım şirketleri, Türkiye’nin en kaliteli hizmet veren ve geniş hizmet ağına sahip olan şirketlerdir. Her zaman yakınınızda akaryakıt ikmali yapabileceğiniz bir istasyon bulunacaktır.

Üstün Müşteri Memnuniyeti

TEB Eczacı Kart aracılığı ile anlaşma yapan ezcanelerin büyüklüğü, araç sayısı fark etmeksizin her şirket bizim için değerlidir. Üstün müşteri memnuniyeti sağlamak en temel ilkemizdir.

Anlaşmalı Akaryakıt Dağıtım Şirketleri

TEB Eczacı Kart’ın anlaşmalı olduğu akaryakıt dağıtım şirketleri.


Shell Filo Çözümleri

Multinet UP’ın şirketlere yönelik akaryakıt tedarik çözümü MultiPetrol, Shell’in Türkiye’deki en büyük temsilcisi olmanın gücü ile şirketinizin akaryakıt ihtiyacını yaygın istasyon ağı güvencesi, tasarruflu kullanım ve tek faturada kontrol imkanları ile karşılamanıza olanak tanır

Akaryakıt Anlaşması Süreçleri

Online takip ve yönetimsel kolaylığı bulunan akaryakıt anlaşmamızın süreçleri.

Aşağıda bulunan “Akaryakıt Teklifi İste” butonuna tıklayarak akaryakıt tüketiminiz hakkında bizi bilgilendirin. Biz de sizin için en uygun fiyatları çalışarak en kısa sürede sizinle paylaşalım.

Akaryakıt Teklifi İste

OfisPaneli danışmanızın ilettiği sözleşme ve evrakları doldurarak OfisPaneli’ne iletin. OfisPaneli ekibi sizin için belgelerinizi tedarikçi firmaya iletsin ve akaryakıt anlaşmanız tamamlansın.

Anlaşma süreciniz tamamlandıktan sonra taşıt tanıma sistemi mantajınızı yaptırın. Avantajlı koşullarla yakıt alımına ve giderlerinizi düşermeye hemen başlayın.

Akaryakıt Anlaşması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Akaryakıt anlaşması öncesi ve sonrasında sıklıkla sorduğunuz sorular ve cevapları.

Akaryakıt anlaşması için TEB'e ücret ödeyecek miyim?

Hayır. Akaryakıt anlaşması öncesi ve sonrasında TEB’e hiç bir ücret ödemeyecek, buna ilişkin şirketinize fatura kesilmeyecektir. Tüm bu avantaj ve kolaylıklar ücretsiz olarak şirketinize sunulmaktadır.

Şirket araçlarına anlaşmalı akaryakıt dağıtım şirketleri dışındaki bir şirketten akaryakıt alımı yapılabilir mi?

Evet. TEB aracılığı ile anlaştığınız akaryakıt şirketi dışındaki herhangi bir dağıtım şirketinden de araçlarınıza akaryakıt alımı yapabilirsiniz. Ancak bu alımlar sisteme kaydedilmeyecek ve buna ilişkin raporlara ulaşamayacaksınız.