TEB Eczacı Kart’a Özel Avis Araç Kiralamalarında %30 İndirim Fırsatı

 

Kampanya Koşulları

  • Kampanyadan faydalanmak isteyen TEB Eczacı Kart üyeleri, Avis Ofislerinde araç kiralama esnasında şahsına ait TEB Eczacı Kartını ibraz etmelidir.
  • Kampanya günlük kiralamalar için geçerlidir. (Maximum 28 gün)
  • Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • AVIS genel kiralama koşulları geçerlidir.
  • Başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kampanya filo imkanları ile sınırlıdır.
  • Kampanya yurtiçi kiralamalarda geçerlidir.

Rezervasyon www.avis.com.tr adresinden ya da 444 28 47 no’lu Çağrı Merkezi’nden yapılabilir

 

İndirim Kodu;

E964000 AWD

Üye web’den rezervasyon yapmak istiyorsa bu kodu AWD alanına girmeli ya da Çağrı Merkezini arayabilir.

 

Ödeme Şekilleri;

Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile tahsil edilir. Nakit ödeme, debit ve sanal kart uygulaması bulunmamaktadır.
C, E, P, L, K araç gruplarında farklı bankalara ait çift kredi kartı ibraz edilmesi gereklidir. Kira anlaşması kiralama esnasında açılır ve kiralama yapılan ülkenin kanun ve uygulamalarına göre düzenlenir. Gerçekleşecek kiralamalarda AVIS Genel Kiralama Koşulları geçerlidir.
Kiralamanın sonunda oluşabilecek olan fatura tutarı farkı ise kiralama noktasında tahsil veya iade edilir. Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz. Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç marka ve modeline göre belirli oranda depozit tahsilatı yapılmaktadır. Bu sebeple (kira ve depozit toplam bedeli kadar) limit müsaitliğinin olması gerekmektedir. Depozit olarak tahsil edilen tutar kiralama bitiminde, varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvenceler, eksik yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecektir. Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan 3-5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansımaktadır.