1997 Yılında Ankara / Kolej’de Dentapol Esthetic & Implant Center adıyla kurulan kliniğimiz 2002 yılında DENTAPOL SAĞLIK HİZMETLERİ ismiyle şimdiki adresi olan Tunalı Hilmi Cad. No:84 Kat:1’e taşınmıştır. Ankara’da iki şube olarak Tunalı Hilmi Caddesi ve Çayyolu Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2873 Cad. 3-D blok No:2 adreslerinde hizmet vermektedir.

2017 yılında ise Dentapol ™ markasının tek sahibi olan kliniğimiz yeni şubeler ile ilgili franchising çalışmalarına başlayarak çatı şirket Entamed Eğitim Sağlık Danışmanlık Turizm Medikal İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini kurarak Dentapol tecrübesini tüm Türkiye’de Dentapol ve Dentagross ismiyle iki marka ile diş klinikleri kurmakta ve akademik eğitimler vermektedir.

Kliniklerimizde Ağız Diş Çene Cerrahisi tedavileri, Endodonti (Kök Kanal Tedavisi), Protez, Peridontoloji (Diş ve Dişeti Hastalıkları Tedavisi), Ortodonti (Diş ve Çene Bozuklukları Tedavisi), Pededonti  ( Çocuk Diş Hekimliği), Çene Eklemi Hastalıkları ve Tedavisi, Estetik Diş Hekimliği ve Diş Beyazlatma(Gülüş Tasarımı), İmplantoloji tedavileri alanında uzman hekimler tarafından  uygulanmaktadır.

TEB Eczacı Kart sahipleri ve bakmakla yükümlü birinci derece yakınları için imzaladığımız protokolle birlikte tüm üyelere Türk Dişhekimleri asgari fiyat tarifesi üzerinden %15 indirim uygulayarak,  bu hizmetlerden faydalanmaları sağlanmıştır.