Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin En Özel Yolu, Ebruli Flowers

Ebruli Flowers, hayatımızda önemli yeri olan insanlara kendilerini özel hissettirecekleri, güzellik ve sevginin sembolü olan güller ve günün anlamını tamamlayıcı bir unsur haline gelen farklı hediyelerle müşterilerinin duygularını yansıtabilecekleri özel bir alternatif sunmaktadır.

 

Kampanyadan yararlanmak için https://www.ebruliflowers.com/ sitesinden üye girişi yaptıktan sonra aşağıdaki indirimi kodunu kullanabilirsiniz.

İndirim Kodu: ECZACIKART

Ebruli Flowers Ürünleri

TEB Eczacı Kart ayrıcalığı ile Ebruli Flowers ürünlerinde indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Solmayan Gül

Detaylı Bilgi

Silindir Kutu

Detaylı Bilgi

Kare Kutu

Detaylı Bilgi

Godiva Koleksiyonu

Detaylı Bilgi

Kampanya Koşulları

– Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.
– Kampanya dahilinde TEB Eczacıkart kullanıcılarına www.ebruliflowers.com’da yapacakları alışverişlerinde %20 indirim uygulanacaktır.
– İndirimden yararlanabilmek için www.ebruliflowers.com sipariş ekranında yer alan “Kupon Kodu Kullan” alanına indirim kodunu girmeniz yeterlidir.
– Bir müşterimiz birden fazla kez kampanyaya katılabilir.
– Ebruli Flowers çiçek kutusu modellerinin yanında hediye olarak Godiva özel koleksiyon çikolatalarından hediye etmektedir.
– www.ebruliflowers.com alışverişlerinizle ilgili soru ve sorunlarınız için info@ebruliflowers.com e-posta adresinden, ya da 0544 810 56 27 numaralı çağrı merkezinden firma ile iletişime geçebilirsiniz.
– Özel günlerdeki yoğunluk nedeniyle siparişlerin önceden verilmesi önerilir.
– Ebruli Flowers ve TEB Eczacıkart kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.