İndirimli Elektrik Anlaşması

Elektrik faturası aylık ortalama 82 TL ve üzerinde olan eczaneler; TEB Eczacı Kart ile indirimli elektrik kullanıyor, yılda iki aylık fatura bedelinden kurtuluyor. Ayrıca gelişmiş paneli ile tüm elektrik faturalarının takip ve yönetimini yapıyor.

elektrik anlaşması

Elektrik Anlaşması Avantajları

İndirimli Elektrik

Şirketinizin elektrik ihtiyacına TEB Eczacı Kart’ın anlaşmalı olduğu elektrik tedarikçileri ile %4,5’a kadar fiyat avantajı sağlayabilirsiniz.

Elektrik Tasarruf Raporu

Gelişmiş raporlama sistemimiz ile tüm elektrik faturalarınızı yönetebilir, ne kadar tasarruf sağladığınızın raporuna her yerden ulaşabilirsiniz.

Online Başvuru

İndirimli elektrik kullanmaya başlamak için “Teklif Al” butonuna tıklayarak 30 saniyede süreci başlatabilirsiniz.

Serbest Tüketici Avantajları

Aylık fatura tutarı 82 TL üzerinde olanlar serbest tüketici olarak nitelendirilmekte ve ucuz elektrik kullanma avantajına sahip olmaktadır.

Sabit Fiyat

Yapacağımız anlaşma ile kazandığınız indirim oranı sabit olacak, faturanızda beklenmedik sürprizlerle karşılaşmayacaksınız.

Anlaşmalı Elektrik Dağıtım Şirketleri

TEB Eczacı Kart ayrıcalığı ile yararlanacağınız indirimli elektrik için anlaşmalı olduğumuz elektrik dağıtım şirketleri.

ipragaz-elektrik

İpragaz Elektrik

Enerji sektörünün köklü ve güçlü markası İpragaz, sunduğu kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla elektrik piyasasının önemli bir oyuncusu olmayı hedefliyor. Güçlü satış kadrosu ve yaygın bayi ağıyla, 50 yılı aşkın süredir Türkiye’nin enerji ihtiyaçlarına farklı çözümler üreten İpragaz, şimdi de elektrik sektörünü aydınlatıyor.

Elektrik Anlaşması Süreçleri

Ucuz elektrik kullanmak için 30 saniyenizi ayırmanız yeterli!

Aşağıdaki “Elektrik Teklifi İste” butonuna tıklayarak ve 30 saniyede dolduracağınız form ile tüketim bilglerinizi iletebilirsiniz. Ekibimiz sizin ihtiyaçlarınıza en uygun elektrik anlaşması için gerekli süreci başlatacaktır.

Elektrik Teklifi İste

Sözleşmenizi doğrudan internet üzerinde doldurun. Sözleşmenizin bir çıktısını işletme belgelerinizle beraber bize iletin. Ekibi sizin için belgelerinizi tedarikçi firmaya iletir ve anlaşmanızı tamamlar.

Size iletilecek olan kullanıcı bilgileri ile panelinize giriş yaparak elektrik harcamalarınızı ve tasarruf raporunuza ulaşabilirsiniz.

Elektrik Anlaşması Hakkında Sık Sorulan Sorular

OfisPaneli elektrik anlaşması hakkında merak edebileceğiniz soruları cevaplandırıyoruz. Cevabını bulamadığınız soruları aşağıdan yorum yaparak bize ulaştırabilirsiniz.

TEB Eczaci Kart elektrik anlaşmasından sonra extra ücret öder miyim?

Hayır, TEB Eczaci Kart ile indirimli elektrikten yararlandığınız elektrik dağıtım şirketinin tarifelerinden farklı ekstra bir ücret ödemezsiniz. Şirketinize özel indirim oranları ile sürekli olarak elektrik fatura tasarrufu sağlarsınız.