TEB Eczacı Kart ile Kargo Anlaşması

TEB üyelerine özel kargo anlaşması ile giderlerinizi %80’e varan oranlarda düşürebilir, gönderilerinizi tek bir panelden takip edebilirsiniz.

Şirketlerin olmazsa olmazı haline gelmiş kargo gönderileri için yapılan tedarik anlaşmaları az alım gücü ve hatalı anlaşmalar sebebiyle şirket giderlerinin büyük bir kısmını oluşturmaktadır. TEB Eczacı Kart’ın kargo anlaşması ile giderlerinizi avantaja dönüştürebilirsiniz.

 

Kargo giderinizin ne kadar olduğu önemli değil.

TEB Eczacı Kart için kargo giderinizin ne kadar olduğu önemli değildir. En küçük kargo giderleriniz için bile avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
indirimli kargo anlaşması

Kargo Anlaşmasının Avantajları

TEB Eczacı Kart ile 60 saniyede sahip olacağınız kargo anlaşması avantajları.

Sabit Fiyat Avantajı

Kargo ücretleriniz gönderi özellikleri ve mesafeye göre sabit olarak fiyatlandırılır.

Alt Limiti Yok

TEB üyeleri her desi için aynı avantajlı fiyatlardan yararlanır, gönderilerde minimum harcama tutarı yoktur.

Kolay Gider Takibi

TEB Eczacı Kart paneliniz üzerinden tüm kargo giderlerinizi aylık olarak takip edebilirsiniz.

Kargo Tasarruf Raporu

Yapmış olduğunuz kargo gönderilerinden ne kadar tasarruf yaptığınızı aylık olarak TEB Eczacı Kart paneliniz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kargo Firmaları

TEB Eczacı Kart’ın kargo hizmeti için tedarik anlaşması yaptığı kargo şirketleri.


MNG Kargo

1000’e yakın şubesi ve üstün teknolojiyle donatılmış aktarma merkezleri ile 2003 yılından itibaren MNG Holding iştirakı olarak hizmet veren MNG Kargo, Türkiye’nin lider kargo şirketlerindendir.

Türkiye’nin her köşesine, dünyada ise 220 farklı ülkede günde 1 milyona yaklaşık adrese hizmet ulaştırmaktadır.

Kargo Anlaşması Süreçleri

Sadece 30 saniye içerisinde indirimli kargo anlaşması yapabilirsiniz.

Aşağıdaki “Kargo Teklifi İste” butonuna tıklayarak sürece başlayabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede size uygun kargo teklifini bulup sunacakıtr.

Kargo Teklifi İste

Sözleşmenizi doğrudan internet üzerinde doldurun. Sözleşmenizin bir çıktısını işletme belgelerinizle beraber bize iletin. Ekibi sizin için belgelerinizi tedarikçi firmaya iletir ve anlaşmanızı tamamlar.

Size iletilecek olan kullanıcı bilgileri ile panelinize giriş yaparak kargo harcamalarınızı ve tasarruf raporunuza ulaşabilirsiniz.

Kargo Anlaşması Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kargo Masraflarımı Kime Ödeyeceğim?

Tüm kargo faturalarınızı tercih ettiğiniz ödeme şekli ile tedarikçi firmaya ödeyeceksiniz. TEB sizden hiçbir ücret almayacak olup, uygun fiyata kargo anlaşması yapmanızı sağlar. Ayrıca giderlerinizi takip edeceğiniz paneli hizmetinize sunar.