Temelleri 1993 yılında atılan MLP Care, çeyrek asır önce Medical Park ile başladıkları yolculuğa Liv Hospital, VM Medical Park ve İstinye Üniversite Hastanesi markalarıyla güçlü bir şekilde devam ediyor. Bugün Bursa’dan Elazığ’a, Trabzon’dan Antalya’ya kadar 17 ilde 31 hastanedeki 6.017 yatak kapasite ile sektörüne yön veren en büyük sağılık grubu olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Hastaneleri, iştirakleri ve genel merkezlerindeki ortak hedefler doğrultusunda bir aile bütünlüğünde hareket eden 16.460 çalışanlarıyla Türkiye sağlık sektörüne sağladıkları katkılarla yön veriyorlar.

 

MLP Care Avantajları

TEB Eczacı Kart ayrıcalığı ile MLP Care Hastaneleri’nde indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Ulaşılabilirlik

31 hastanede, 16460 toplam çalışan ile Türkiye’nin en büyük hastaneler grubu.

İleri Teknoloji

MLP Care Hastaneleri’nde tanı ve tedavi ünitelerinden konaklama süreçlerinde ihtiyaç duyulan tüm teknoloji ve cihazlar uluslararası standartlarda ve yüksek kalitededir.

Sertifikalar

MLP Care, JCI Akreditasyonu, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi gibi ulusal ve uluslararası belge ve sertifika çerçevesinde faaliyet sunmaktadır.

Teknoloji ve tasarımın birleştiği hastane dizaynı

İleri teknoloji ve modern mimari anlayışını bir araya getiren hastanelerimizde süreçler, tanı-tedavi hizmetlerindeki hassasiyet ve misafir konforu daima en üst düzeyde tutulmak üzere tasarlanır.

Kullanım Koşulları

İNDİRİM ORANLARI STANDART OLAN HASTANELER;

4.1. SGK güvencesini kullanmayan/olmayan TEB üye ve 1.derece yakınlarına; hastanenin cari fiyatları üzerinden %20 (doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi /sarf malzeme bedelleri, akademik ünvana sahip hekimler, özel sigorta ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere) indirim yapılır.

4.2. SGK güvencesini kullanan TEB üye ve 1.derece yakınlarına; hastane hizmetlerinde hastadan alınan fark ücreti üzerinden %20 (doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi/sarf malzeme bedelleri, akademik ünvana sahip hekimler ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere) indirim yapılır.

İNDİRİM ORANLARI DEĞİŞEN HASTANELER;

MEDICAL PARK ANKARA HASTANESİ’nde SGK güvencesini kullanan TEB üye ve 1.derece yakınlarına; hastane hizmetlerinde hastadan alınan fark ücreti üzerinden %25 (doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi/sarf malzeme bedelleri, akademik ünvana sahip hekimler ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere) indirim yapılır.

LİV HOSPITAL ANKARA HASTANESİ’nde SGK güvencesini kullanan TEB üye ve 1.derece yakınlarına; hastane hizmetlerinde hastadan alınan fark ücreti üzerinden %25 (doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi/sarf malzeme bedelleri, akademik ünvana sahip hekimler ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere) indirim yapılır.

MEDICAL PARK TOKAT HASTANESİ’nde SGK güvencesini kullanmayan / olmayan TEB üye ve 1.derece yakınlarına; hastanenin cari fiyatları üzerinden ayaktan tedavi hizmetlerinde %15, yatarak tedavi hizmetlerinde ise %10 (doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi /sarf malzeme bedelleri, akademik ünvana sahip hekimler, özel sigorta ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere) indirim yapılır.

MEDICAL PARK TOKAT HASTANESİ’nde SGK güvencesini kullanan TEB üye ve 1.derece yakınlarına; hastane hizmetlerinde hastadan alınan fark ücreti üzerinden ayaktan tedavi hizmetlerinde %15, yatarak tedavi hizmetlerinde ise %10 (doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi/sarf malzeme bedelleri, akademik ünvana sahip hekimler ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere ) indirim yapılır.

MEDICAL PARK İZMİR HASTANESİ’nde SGK güvencesini kullanan TEB üye ve 1.derece yakınlarına; hastane hizmetlerinde hastadan alınan fark ücreti üzerinden %10 (doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi/sarf malzeme bedelleri, akademik ünvana sahip hekimler ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere) indirim yapılır.

MEDICAL PARK GEBZE HASTANESİ’nde SGK güvencesini kullanmayan/olmayan TEB üye ve 1.derece yakınlarına; hastanenin cari fiyatları üzerinden %15 (doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi /sarf malzeme bedelleri, akademik ünvana sahip hekimler, özel sigorta ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere) indirim yapılır.

MEDICAL PARK GEBZE HASTANESİ’nde SGK güvencesini kullanan TEB üye ve 1.derece yakınlarına; hastane hizmetlerinde hastadan alınan fark ücreti üzerinden %15 (doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi/sarf malzeme bedelleri, akademik ünvana sahip hekimler ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere) indirim yapılır.

ECZACI SAĞLIK PROGRAMLARI

SGK giriş ile kabul edilecek Eczacılar aşağıda sisteme tanımlanmış paketleri 235 TL ile kullanabilecektir.(15 TL KP ayrıca talep edilecektir.)

Paketler 31 Aralık sonuna kadar aktifte kalacaktır.

ECZACI SAĞLIK PROGRAMI ERKEK ECZACI SAĞLIK PROGRAMI BAYAN
Açlık kan şekeri Açlık kan şekeri
HbA1C HbA1C
ALT ALT
AST AST
ALP ALP
TSH TSH
FT4 FT4
FT3 FT3
CRP CRP
Gaitada gizli kan Gaitada gizli kan
HBsAg HBsAg
Hemogram Hemogram
Kreatinin Kreatinin
Üre Üre
Trigliserid Trigliserid
Total kolesterol Total kolesterol
HDL kolesterol HDL kolesterol
LDL kolestrol LDL kolestrol
PSA Smear
Tam idrar analizi Tam idrar analizi
Sedimentasyon Sedimentasyon
Akciğer PA (Tek) Akciğer PA (Tek)
Dahiliye Muayenesi Kadın Doğum Muayenesi
EKG EKG