2018 Sonbahar 2019 Kış TEB Eczacı Kart Üyelerine Özel Seyahat Kampanyası

 1. İstanbul Anadolu yakası Ataşehir bölgesinde bulunan, Silence İstanbul Hotel & Convention Center da geçerli olmak üzere TEB Eczacı kart üyelerine özel %25 Eczacı Kart indirimi uygulanacaktır.
  ‘En iyi Fiyat Garantisi’ Silence İstanbul Hotel & Convention Center
 1. İbis Hotellerinde geçerli olmak üzere TEB Eczacı kart üyelerine özel %10 TEB Eczacı Kart indirimi uygulanacaktır. Geçerli İbis Otelleri ( İbis Adana – İbis Bursa – İbis Eskişehir – İbis Gaziantep – İbis İzmir Alsancak – İbis Kayseri – İbis Konya )
  ‘En iyi Fiyat Garantisi’ İbis Adana – İbis Bursa – İbis Eskişehir – İbis Gaziantep – İbis İzmir Alsancak – İbis Kayseri – İbis Konya
 1. İstanbul Avrupa Yakası Yenibosna bölgesinde bulunan, Hilton Garden inn İstanbul Atatürk Airport Hotel geçerli olmak üzere TEB Eczacı kart üyelerine özel %10 TEB Eczacı Kart indirimi uygulanacaktır.
  ‘En iyi Fiyat Garantisi’ Hilton Garden inn İstanbul Atatürk Airport Hotel
 1. Point Hotel Ankara da geçerli olmak üzere TEB Eczacı kart üyelerine özel %10 TEB Eczacı Kart indirimi uygulanacaktır.
  ‘En iyi Fiyat Garantisi’ Point Hotel Ankara
 1. Park inn by Radisson Samsun Hotel ’de geçerli olmak üzere TEB Eczacı kart üyelerine özel %10 TEB Eczacı Kart indirimi uygulanacaktır.
  ‘En iyi Fiyat Garantisi’ Park inn by Radisson Samsun
 1. Divan Hotellerinde geçerli olmak üzere TEB Eczacı kart üyelerine özel %10 TEB Eczacı Kart indirimi uygulanacaktır. Geçerli Divan Otelleri ( Divan Adana – Divan Ankara – Divan Bursa – Divan Cizre – Divan Çorlu – Divan Çukurhan – Divan Ekspres Eskişehir – Divan Gaziantep – Divan İstanbul – Divan İstanbul Asia – Divan İstanbul – Divan İstanbul City – Divan Mersin – )
 2. Yurtiçi ve Yurtdışında 300 bin otelde ‘TEB Eczacı kart üyelerine özel %5 indirim’.
 3. Bilet Hizmetleri, Türk Havayolları, Pegasus Havayolları ve Tüm dünya havayolları biletleri temini, ‘TEB Eczacı Kart üyelerinden hizmet bedeli alınmaz.
 4. Transfer Hizmetleri, 194 ülkede 20,000’den fazla biniş noktasında Münferit veya özel transfer hizmeti, TEB Eczacı kart üyelerine özel %20 TEB Eczacı Kart indirimi.

Rezervasyon Yaptırmak için : www.Polotatil.com  web sitesi aracılığı ile, 0216 340 58 85 nolu telefonumuzu arayarak  veya osman.karaagac@polo.com.tr mail adresine seyahat tarihlerinizi ve detayları içeren bir mail atarak rezervasyon yaptıra bilirsiniz.

Kampanya Kullanım Koşulları:

2018 Sonbahar 2019 Kış TEB Eczacı Kart Üyelerine Özel Seyahat Kampanyası, 1 Kasım 2018 ve 28 Şubat 2019 tarihleri arasında 1 gece ve üzeri rezervasyon  yaptıran TEB Eczacı Kart üyesi eczaneler  için geçerlidir, Kampanya kapsamında sistem üzerinde verilen fiyatlar nakit, kredi kartı tek sefer ve anlaşmalı bankalarda 3 – 6 vade farksız taksit yapılır.

Polo Tatil Otelleri

TEB Eczacı Kart ayrıcalığı ile Polo Tatil otellerinde indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Starlight Resort Hotel

Detaylı Bilgi

Sunrise Resort Hotel

Detaylı Bilgi

Grand Park Kemer

Detaylı Bilgi

Grand Park Bodrum

Detaylı Bilgi

Mirage Park Resort

Detaylı Bilgi

Adora Golf Resort

Detaylı Bilgi

Sorun yansıtmak için değil sorun çözmek için yanınızdadır!

Polo Tatil, sunduğu butik hizmetler çerçevesinde geliştirdiği özel projelerle ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere oluşturulan, yaratıcı ve bir o kadar da güvenilir bir organizasyon partneridir. Geniş hizmet yelpazesi sayesinde, sizlere bir projenin tüm detayları ile tek bir elden planlanıp gerçekleştirilmesinin rahatlığını ve güvenini yaşatır.

Polo Tatil, karşılıklı güvene dayalı çalışmalarında, sektöründe lider firmalarla sürdürdüğü istikrarlı profesyonel dialoglar sayesinde edindiği tecrübelerini yaratıcı fikirleriyle harmanlayarak, çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı stratejisi sayesinde ulusal organizasyonlarınıza “POLO” imzasını atarak dinamik ve yenilikçi bir soluk getirmeyi vaad ediyor!

POLO TATİL’DE hizmet kavramı sadece müşterilerimizin rutin ihtiyaçlarına cevap vermekle sınırlı değildir. Farkımız tam da bu noktada ortaya çıkar: “Sorumluluk alır, zorlukları ve son dakika değişikliklerini tebessüm ile karşılar, esnek yapımız sayesinde çözümler sunarız!