2018 Yaz Sezonunda TEB Eczacı Kart Üyelerine Özel Tatil Kampanyası

1. Antalya, Side, Kızılağaç bölgesinde bulunan Starlight Resort Hotel ve Sunrise Resort Hotellerinde geçerli olmak üzere TEB Eczacı kart üyelerine özel %30 sezon indirimine ek olarak +%5 TEB indirimi uygulanacaktır. 4 gece ve üzeri konaklayan misafirler için geçerlidir.

2. Starlight Resort Hotel ve Sunrise Resort Hotellerinde geçerli olmak üzere TEB Eczacı kart üyelerine özel %30 sezon indirimine ek olarak +%5 TEB indirimi + Antalya havalimanından otele çift yön transfer ücretsiz olarak sağlanacaktır. 7 gece ve üzeri konaklayan misafirler için geçerlidir.

3. Starlight Resort Hotel ve Sunrise Resort Hotellerinde geçerli olmak üzere TEB Eczacı kart üyelerine özel %30 sezon indirimine ek olarak +%5 TEB indirimi + kendi aracı ile seyahat eden misafirlere 150.00 TL değerinde tüm Total akaryakıt istasyonlarında geçerli yakıt kartı ücretsiz olarak verilecektir. 7 gece ve üzeri konaklayan misafirler için geçerlidir.

4.Yurtiçi ve Yurtdışında 300 bin otelde ‘TEB Eczacı kart üyelerine özel indirimler’.

5. Türk Havayolları ve Tüm dünya havayolları biletleri temini, ‘TEB Eczacı Kart üyelerinden hizmet bedeli alınmaz

Kampanya Kullanım Koşulları:

Starlight Resort Hotel ve Sunrise Resort Hotel TEB Eczacı kart kampanyası tatil kampanyası 1 Temmuz 2018 ve 7 Temmuz 2018 tarihleri arasında rezervasyon yaptıran, 1 Temmuz ve 31 Ekim tarihleri arasında 4 ve 7 gece üstü çift kişilik rezervasyon yaptıran misafirlerimiz için geçerlidir, kampanya kapsamında Antalya havalimanında Side Kızılağaç bölgesinde bulunan otelimize çift yön transfer veya kendi aracı ile seyahat eden misafirlerimize 150.00 TL değerinde Total akaryakıt kartı hediye edilecektir, aynı anda iki kampanya kullanılamaz. 7 gece ve altında rezervasyon yaptıran misafirlerimiz yalnızca %5 indirimden faydalana bilir, 4 gece den az konaklayan misafirler yalnızca %30 indirim kullana bilir. Kampanya kapsamında sistem üzerinde verilen fiyatlar nakit, kredi kartı tek sefer ve anlaşmalı bankalarda 3 – 6 vade farksız taksit yapılır, 6 taksit ve üzerinde taksitlendirme için vade farkı uygulanır.

Polo Tatil Otelleri

TEB Eczacı Kart ayrıcalığı ile Polo Tatil otellerinde indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Starlight Resort Hotel

Detaylı Bilgi

Sunrise Resort Hotel

Detaylı Bilgi

Grand Park Kemer

Detaylı Bilgi

Grand Park Bodrum

Detaylı Bilgi

Mirage Park Resort

Detaylı Bilgi

Adora Golf Resort

Detaylı Bilgi

Sorun yansıtmak için değil sorun çözmek için yanınızdadır!

Polo Tatil, sunduğu butik hizmetler çerçevesinde geliştirdiği özel projelerle ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere oluşturulan, yaratıcı ve bir o kadar da güvenilir bir organizasyon partneridir. Geniş hizmet yelpazesi sayesinde, sizlere bir projenin tüm detayları ile tek bir elden planlanıp gerçekleştirilmesinin rahatlığını ve güvenini yaşatır.

Polo Tatil, karşılıklı güvene dayalı çalışmalarında, sektöründe lider firmalarla sürdürdüğü istikrarlı profesyonel dialoglar sayesinde edindiği tecrübelerini yaratıcı fikirleriyle harmanlayarak, çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı stratejisi sayesinde ulusal organizasyonlarınıza “POLO” imzasını atarak dinamik ve yenilikçi bir soluk getirmeyi vaad ediyor!

POLO TATİL’DE hizmet kavramı sadece müşterilerimizin rutin ihtiyaçlarına cevap vermekle sınırlı değildir. Farkımız tam da bu noktada ortaya çıkar: “Sorumluluk alır, zorlukları ve son dakika değişikliklerini tebessüm ile karşılar, esnek yapımız sayesinde çözümler sunarız!