2019 Yaz TEB Eczacı Kart Üyelerine Özel Seyahat Kampanyası

 1. Yurtiçi ve Yurtdışında 400 bin otelde‘TEB Eczacı Kart üyelerine özel %7 indirim’.
 2. Crystal Hotellerindegeçerli olmak üzere TEB Eczacı Kart üyelerine özel %7 TEB Eczacı Kart indirimi uygulanacaktır. Geçerli Crystal Otelleri (1-Crystal Admiral, 2-Crystal Aura Beach, 3-Crsytal Tat Beach Belek,4- Crystal Deluxe Resort, Crystal Flora Beach, 5-Crytal Water World, 6-Crystal Family Resort, 7-Crystal Paraiso Verde, 8-Crystal Palace Luxury, 9-Crystal Sunset Luxery, 10-Crystal Sunset Queen, 11-Crystal Admiral Resort, 12-Crystal Green Bay) Crystal otel indirimlerinizi kullanmak için lütfen irtibata geçiniz.
 3. Aşağıda belirtilen Şehir Otellerinde TEB Eczacı Kart sahiplerine çok özel konaklama fiyatları sunulmaktadır;

Silence İstanbul Ataşehir

Tüm Türkiye’de ki İbis Otelleri

Point Hotel Ankara

Tüm Türkiye’de ki Divan Otelleri

Park Inn Radisson Samsun

DoubleTree Hilton Topkapı

 1. Bilet Hizmetleri, Türk Havayolları, Pegasus Havayolları ve Tüm dünya havayolları biletleri temini, TEB Eczacı Kart üyelerinden hizmet bedeli alınmaz.
 2. Transfer Hizmetleri, 194 ülkede 20.000’den fazla biniş noktasında Münferit veya özel transfer hizmeti, TEB Eczacı Kart üyelerine özel %20 indirim.
 3. Ücretsiz transfer Antalya ve Muğla’da min 7 gece konaklamalarda geçerlidir.
  • %7 indirimden yararlanan misafirlerimiz transfer kampanyasından yararlanamaz.
 4. Yakıt kampanyası Türkiye’deki tüm otellerde min 7 gece konaklamalarda geçerlidir.
  • %7 indirimden yararlanan misafirlerimiz transfer kampanyasından yararlanamaz.

 

Rezervasyon yaptırmak için: http://teb.poloturizm.com/ web sitesi aracılığı ile 0850 885 08 17 numaralı telefonumuzu arayarak veya rezervasyon@poloturizm.com mail adresine seyahat tarihlerinizi ve detayları içeren mail atarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Polo Tatil Otelleri

TEB Eczacı Kart ayrıcalığı ile Polo Tatil otellerinde indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Starlight Resort Hotel

Detaylı Bilgi

Sunrise Resort Hotel

Detaylı Bilgi

Grand Park Kemer

Detaylı Bilgi

Grand Park Bodrum

Detaylı Bilgi

Mirage Park Resort

Detaylı Bilgi

Adora Golf Resort

Detaylı Bilgi

Sorun yansıtmak için değil sorun çözmek için yanınızdadır!

Polo Tatil, sunduğu butik hizmetler çerçevesinde geliştirdiği özel projelerle ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere oluşturulan, yaratıcı ve bir o kadar da güvenilir bir organizasyon partneridir. Geniş hizmet yelpazesi sayesinde, sizlere bir projenin tüm detayları ile tek bir elden planlanıp gerçekleştirilmesinin rahatlığını ve güvenini yaşatır.

Polo Tatil, karşılıklı güvene dayalı çalışmalarında, sektöründe lider firmalarla sürdürdüğü istikrarlı profesyonel dialoglar sayesinde edindiği tecrübelerini yaratıcı fikirleriyle harmanlayarak, çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı stratejisi sayesinde ulusal organizasyonlarınıza “POLO” imzasını atarak dinamik ve yenilikçi bir soluk getirmeyi vaad ediyor!

POLO TATİL’DE hizmet kavramı sadece müşterilerimizin rutin ihtiyaçlarına cevap vermekle sınırlı değildir. Farkımız tam da bu noktada ortaya çıkar: “Sorumluluk alır, zorlukları ve son dakika değişikliklerini tebessüm ile karşılar, esnek yapımız sayesinde çözümler sunarız!