Seyahatlerinizde MultiTravel Yanınızda!

Uçak bileti ve otel rezervasyonu ile 360° seyahat hizmeti!

Seyahatlerinizi tek bir platformdan planlamanızı sağlayabileceğiniz MultiTravel ile uçak bileti ve otel rezervasyonlarınızı 7/24 online olarak gerçekleştirebilirsiniz. MultiTravel ile yüzlerce ülkeden binden fazla havayolu şirketinin, size uygun fiyat ve uçuş alternatiflerini bulabilir, binlerce prestijli otelden eczanenize en uygun konaklama fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

TEB Üyelerine özel, MultiTravel’dan alacağınız her 5 gece konaklamanıza 1 gece konaklama hediye! Kampanyadan Buraya ve ya aşağıda yer alan “Ücretsiz Başvur” butonuna tıklayarak faydalanabilirsiniz.

Açılan formu doldurun, sizi arayalım. Kampanyadan faydalanmaya hemen başlayın!

MultiTravel Kullanmanın Avantajları

TEB Eczacı Kart aracılığı ile yapmış olduğunuz MultiTravel anlaşması ile seyahat ihtiyaçlarınız tek çatı altında hizmetinizde.

7/24 Online Hizmet

Seyahat satın alımlarınızı tüm cihazlardan 7 gün 24 saat online olarak tamamlayabilirsiniz

Limit ve Bütçe Kontrolü

Limit yönetimi kapsamında şirketinize özel olarak belirlenmiş limit dâhilinde alımlar yapabilir, dilerseniz limitlerinizi anlık olarak güncelleyebilirsiniz

Detaylı Online Raporlama

Şirketinizdeki tüm sehayatlerin raporları tek bir noktada, elinizin altında. Şirketinizdeki mevcut seyahatler veya geçmiş aralıklarda yapılan seyahatleri dilediğiniz zaman hızlıca portal üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

 

Kampanya Koşulları

• Kampanyadan 31 Aralık 2019 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.
• Kampanya ilk defa MultiTravel müşterisi olan eczacılar için geçerlidir.
• Kampanyadan yararlanabilmeniz için anlaşma yaptığınız tarihten itibaren 2 ay içerisinde minimum MultiTravel ile 5 gece konaklama yapmış olmanız gerekmektedir.
• Her 5 konaklamanıza 1 gece konaklama hediye kampanyasından en fazla 3 kere yararlanabilirsiniz.
• 1 gece konaklama hediyeniz 5 gece konaklamada yaptınığınız harcamanın ortalama değerine göre belirlenmektedir.
• Kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki “Ücretsiz Başvur” butonuna basarak açılan sayfadaki formu doldurmanız gerekmektedir. Formda yer alan İletişim bilgileri ile MultiTravel satış danışmanınız sizlere ulaşarak kampanyaya katılımınızı sağlayacaktır.
• Multinet UP Kurumsal Hizmetler A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Eczanenizin ve sizin seyahat masraflarını tasarruf ettiren MultiTravel kampanyasından yararlanmak için hemen “Ücretsiz Başvur” butonuna basın. Formu doldurun en kısa sürede satış temsilcimiz sizlere ulaşsın. 5 gece konaklamaya 1 gece konaklama hediye kampanyasını kaçırmayın.

Ücretsiz Başvur